Tokat KRC Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri

📍 Araç kiralama şirketleri içinde Tokat Merkez

8.3

Tokat'ta araç kiralama ihtiyacınızı karşılamak için güvenilir bir seçenek olan Tokat KRC Rent A Car, müşteri odaklı yaklaşımı ve kaliteli hizmetiyle dikkat çekiyor. Temiz, bakımlı araçlar sunarken, profesyonel ekibi ile her adımda destek sağlıyor. Tokat Havalimanı gibi önemli noktalara hızlı erişim imkanı da avantajları arasında yer alıyor.

Firma, samimi ve anlayışlı bir yaklaşımla müşterilerini ağırlarken, her detayı dikkatle ele alıyor. İlk kez kiralayanlar için bile rahatlatıcı bir deneyim sunan KRC, konforlu yolculuklar için ideal bir ortam hazırlıyor. Tokat'ta araç kiralama arayanlar için güvenilir, pratik ve keyifli bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Sunulan özellikler ve hizmetler: Tokat KRC Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri

Erişilebilirlik
  • Tekerlekli sandalyeye uygun giriş
  • Tekerlekli sandalyeye uygun oturma düzeni
  • Tekerlekli sandalyeye uygun park yeri
  • Tekerlekli sandalyeye uygun tuvalet
Sunulan olanaklar
  • Üniseks tuvalet

Tokat KRC Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri toplam 10 arasından 26. sırada araç kiralama şirketleri içinde Tokat Merkez

Müşteri Yorumları

★★★★★
★★★★★

Tokat KRC Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri değerlendirmesi 4.9 üzerinden 5 dayalı olarak 51 yorumlar Google'da

Akın Yılmaz (Supreme blue)

Ben ve 3 arkadaşım buradan araç kiraladık. Araç temiz ve bakımlıydı. Sefa abi güler yüzü ile gereken her konuda bizi aydınlattı. Yaşadığınız herhangi bir sorunda veya aklınıza takılan bir şeyde arayın dedi. Kesinlikle tavsiye ediyorum 10/10 firma.

Akın Yılmaz (Supreme blue) ☆ 5/5
dursun bozkurt

22-28 Ekim aralığında araç kiraladim Tokattan. Çok tedirgindim ilk başta, tecrübelerime dayanarak. Ama bu KRC beni gercekten şasırttı. Tokat havalimaninda anlaştığımız saatte buluştuk. Araba tertemiz teslim edildi. Hersey cok süperdi.

dursun bozkurt ☆ 5/5
Ceylan Kırca

İlk kiralama tecrübem ve çok memnun kaldım hizmetlerinden dolayı Enes beye çok teşekkür ederim araçlar bakımlı yol tutuşu güzel, ilgi alaka gayet başarılı sürekli tercih edeceğim bir şirket oldu başarılarınızın devamını dilerim

Ceylan Kırca ☆ 5/5
Mikâil BAYDAR

Çok köklü, güvenilir bir firma. İşletmecisi, sahibi Sefa Bey de çok anlayışlı, sohbeti hoş birisi. Araçlar da çok temiz ve konforlu... Araç kiralamada Tokat'ta tek adres diyebilirim. Teşekkürler KRC Rent A Car!

Mikâil BAYDAR ☆ 5/5
Deniz Subasi

☺️ Müşteriye yaklaşımları ve ilgileri çok güzel.Araçları yeni, bakımlı, konforlu ve en önemliside (RENT A CAR) Kaskoludur. Tokat’ta araç kiralayacaksanız burdan gözü kapalı gönül rahatlığıyla kiralayabilirsiniz. 💯%💯 Tavsiye ediyorum 🙏🏻

Deniz Subasi ☆ 5/5
Efsane 60110

Geçen ay araba kiralamak için gittiğim rastgele bir rent a car di acil ihtiyaçtan dolayi içeri girdiğimde ki karşılama hoş sohbet samimi davranış ve elekten süzülmüşcesine sade ve öz bilgilendirme gayet yerinde bir iş yeri ve esnaf kalitesiydi gördüğüm. Araçları bakımlı temiz sıkıntısız ca işimizi gördük. Allah hayırlı iş ve müşteriler versin kazançları bereketli olsun.

Efsane 60110 ☆ 5/5
Emre Nbt

On numara beş yıldız herkesi tavsiye ederim araç kiralama da için güzel bir yer tavsiye ederim güler yüzlü insanlar efendi ler teşekkür ederiz Tokat KRC Rent A Car - Firması 🙂

Emre Nbt ☆ 5/5
Tüm yorumları görüntüleyin

Hakkında bilgiler Tokat KRC Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri

Adres

Tokat KRC Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri şu adreste bulunmaktadır: Fatih, 11.sokak, 60100 Tokat Merkez/Tokat, Türkiye

İletişim Tokat KRC Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri

    Yakınındaki benzer alternatifler: Tokat KRC Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri

    Go up